Platforma Edukacyjna Daniela Koniecznego

Totalna Transformacja (DM Edition)

2Studentów bierze udział

Czy jesteś gotowa/y podjąć wyzwanie?

W każdym z nas drzemią ogromne pokłady sił! Postaram się wykrzesać je z Ciebie!

Jak zaczniesz regularnie pracować nad sobą, wcielisz w życie parę zasad – UWIERZ MI, MOŻESZ OSIĄGNĄĆ WSZYSTKO TO, O CZYM MARZYSZ!

W trakcie przechodzenia TOTAL TRANSFORMATION kluczem jest wyrzucenie ze słownika słów takich, jak „nie podołam”, „jeszcze nie czas”, „zrobię to, kiedy nadejdzie pora”, później”, „nie dam rady”, „nie potrafię”, „jeszcze nie jest odpowiedni czas”.

„Lęk jest najchętniej dopuszczaną emocją przez nasz umysł, ale właśnie podczas tego szkolenia pragnę nauczyć Cię, jak odganiać LĘKI. Możesz być sceptyczny, zastanawiać się: „Ale jak to? Przecież ja nie mam żadnych blokad”. Uwierz mi, że dopiero okaże się, czy tak jest. Podczas naszego inspirującego spotkania ludzie dowiadują się o sobie zupełnie nowych rzeczy – przechodzą transformację, zaczynają dążyć do samodoskonalenia.I o to chodzi – mam pokazać Ci jak skutecznie zacząć działać, żeby osiągnąć sukces w życiu osobistym i zawodowym. ” – Daniel Konieczny

TOTAL TRANSFORMATION, gdzie doświadczysz jak w 5-ciu KROKACH pozbyć się ograniczeń, które blokują Twój rozwój i jak dzięki temu staniesz się niepowstrzymany, rozwiniesz i wdrożysz skuteczne nawyki, dzięki którym zaczniesz natychmiast zauważysz pozytywne zmiany, a także poznasz sekret działania umysłu i otrzymasz klucz do kontroli Twojej podświadomości.

Nowego SUPER TY, w którym obudzi się Twój uśpiony POTENCJAŁ, a codzienna dawka pozytywnej ENERGII, pokaże Ci jak niesamowita jest POTĘGA podświadomości.

MILOWE KROKI, jeśli chcesz doświadczyć natychmiastowych zmian TU i TERAZ to ta technika jest właśnie dla Ciebie – poznasz prawdziwą moc Twoich mentalnych mięśni przez co nauczysz się wzmacniać i rozprzestrzeniać pozytywną energię dzięki, której będziesz do siebie przyciągać masę WSPANIAŁYCH okazji i ODPOWIEDNICH ludzi.

RAKIETĘ SUKCESU, gdzie nauczysz się jak rozwiązywać wewnętrzne konflikty, poznasz STRATEGIĘ osiągania SUKCESU dzięki której nareszcie zaczniesz realizować postawione wcześniej cele i spełniać swoje marzenia które wcześniej były WEDŁUG CIEBIE poza Twoim zasięgiem. Dowiesz się także jak KAŻDEGO DNIA ODPALAĆ TWOJĄ RAKIETĘ !

WYPAL SWOJE LĘKI, DAWNĄ „JA”, DAWNEGO „JA” – zrób pierwszy krok do totalnej transformacji!

TAKE THIS COURSE
  • 77.00  per 12 months
  • 4 hours, 13 minutes

Advanced Course Search Widget

Popular Courses

Course Categories

Recent Posts