Platforma Edukacyjna Daniela Koniecznego

Courses by InstructorBase

Name

Bob Proctor

Bio

Nauczanie i programy Boba Proctora oparte są na lekcjach, których sam doświadczył na ścieżce swojego życia. Jego wcześniejsze życie było pełne zachcianek i ograniczeń. W 1960 roku będąc szkolnym wyrzutkiem, gdy został przez ludzi spisany na straty, wpadła mu w ręce książka – Think and Grow Rich [tytuł polski: Myśl i bogać się] Napoleona Hilla, która zasiała ziarno nadziei w umyśle Boba.

Przez następne miesiące, przy dodatkowym wsparciu dzieł Earla Nightingale’a, życie Boba zmieniło się diametralnie. W przeciągu zaledwie jednego roku, zarobił ponad 100 tysięcy dolarów, a wkrótce osiągnął kwotę miliona dolarów. Później przeprowadził się do Chicago, aby pracować ze swoimi życiowymi mentorami: Earlem Nightingale’m i Lloydem Conantem. Po osiągnięciu pozycji wiceprezesa ds. sprzedaży w Nightingale-Conant.

W 1973 roku założył swoją własną firmę szkoleniową. Czy Tobie lub Twoim znajomym również zdarzyło się mieć świetne wizje i plany, ale po drodze straciliście zapał nie przekuwając ich na efekty?

Doświadczenia Boba Proctora okazały się już dla MILIONÓW osób na całym świecie PRZEŁOMEM, dzięki któremu nauczyli się ZAMIENIAĆ WIEDZĘ NA KONKRETNE REZULTATY.

„Pięć miesięcy temu nawet nie marzyłem, że znajdę się tu gdzie jestem. Ale dołączyłem wtedy do Programu Treningowego Boba Proctora i teraz mam moją wymarzoną pracę kręcąc serial ”LOST” [polski tytuł: Zagubieni]. To wszystko jest bardzo ekscytujące i wydarzyło się dzięki temu, czego się uczę w tym programie.” – Hugo „Hurley” Reyes, Aktor w serialu „LOST”

„Ten człowiek posiada umiejętność redukowania najbardziej skomplikowanych konceptów do ich najprostszej formy. Ma dar efektywnego tłumaczenia, dzięki czemu pomysły, które masz w głowie nabierają fizycznych kształtów.” – Vic Conant – prezes w Nightingale-Conant Corporation